מאביז - פלטפורמה חדשנית למיזוגים ורכישות מהווה מהפכה של ממש


חברת ס.ק.מ.פ מבית סולומון קפיטל הינה חברה חדשה שהוקמה ע"י דיויד סולומון, מומחה בעל שם ומוניטין בתחום בנקאות ההשקעות הפועלת ארץ ובחו"ל אשר זיהה צורך ב "שוק מיזוגים ורכישות לחברות בינונות-קטנות" ולכן יזם פלטפורמה חדשנית המהווה "נקודת מפגש" איכותית, יעילה ודיסקרטית בין קונים/מוכרים/משקיעים/יועצים לעסקים בינוניים-קטנים.


דוויד סולומון העומד בראש החברה מוסר כי החברה השיקה בימים אלו בישראל את פלטפורמת מאביז הזוכה למחמאות ולעניין רב בארץ ובחו"ל ומתכוונת להשיק במהלך הרבעון השלישי את בלונדון עבור השוק הבריטי (בו דיוויד סולומון פעיל כבנקאי השקעות) מאביז מאפשרת לבעלי ומנהלי חברות בינוניות וקטנות וליועצים המלווים אותן, לחשוף את החברה באופן מבוקר, הדרגתי ודיסקרטי ביותר לאוכלוסייה רחבה של רוכשים פוטנציאלים המעוניינים לאתר הזדמנויות רכישה/השקעה המתאימות לאסטרטגית ההשקעות, מיזוגים ורכישות שלהם.כמו כן מוסיף ומדגיש דיוויד שפלטפרמה משלבת מנוע חדשני Engine Search & Match המשמש כרדאר עסקי, מנוע חדשני ויעיל מבוסס "בינה עיסקית" BI, מאתר-מזהה-מפגיש בין קונים/מוכרים/משקיעים באופן יעיל, מיעל את תהליך איתור רוכש/קונה מתאים, מקצר את תהליך העיסקה ומגדיל באופן משמעותית את ההסתברות לסיומה המוצלח.


לשאלה מהו הצורך בפלטפורמה ? לדיוויד תשובה ברורה "הניסיון הרב שצברתי לאורך שנים בתחום בנקאות השקעה ויעוץ עיסקי, מלמד כי חברות בינוניות וקטנות סובלות מ"כשל שוק" מובנה בהתייחס לתחום "מיזוגים ורכישות", למעשה מדובר בחברות הפועלות בדרך כלל מ"תחת לרדאר" של רוכשים ומשקיעים רבים, ה"חתימה" שלהם במדיה נמוכה ביותר ולכן "תאכלס" הן בבעיה.


לשאלה עם הפלטפורמה מחליפה בנקאי השקעות? מדגיש דיויד כי הפלטפורמה איננה מחליפה לחלוטין את עבודתו של בנקאי השקעות, אלה מייעלות אותה מהותית!! דיוויד מוסיף כי "תהליך עבודתו של בנקאי השקעות מורכב ממספר רב של שלבים, חלקם הגדול כרוך בעבודה סזיפית ומתישה של איתור.וחשיפת הזדמנויות ללקוחותיו, בחינת התאמה ראשונית, בחינת נכונות המוכר ל"חשוף" את ההזדמנות בפני רוכש מסויים ועוד. שלבים בהם למערכת ממוחשבת יעילה מגובה במערכות "בינה עיסקית" יתרון עצום על האדם!!!

אולם מנגד ברור לחלוטין כי יתרנו של האדם על המכונה בא לידי ביטוי בעיקר בשלבים מתקדמים של סגירת עיסקה בהם יש צורך להתגבר על מכשלות, לפתוח "צווריי בקבוק" ושם באמת משתלבים בנקאי השקעות המנוסים שלנו. אנחנו למעשה משנים את הפרדיגמה מ 100% עבודת אדם ל 80% מחשב ו 20% אדם וזוהי הבשורה האמיתית.


כמו כן מדגיש דיוויד "כי הפלטפורמה איננה פתוחה ואיננה מיועדת לציבור הרחב והינה מיועדת לעסקאות מיזוגים ורכישות בין תאגידים, קרנות ותאגידים פיננסיים ו"משקיעים כשרים" בלבד. העסקאות מתבצעות ישירות


www.mabiz.net0 views
  • LinkedIn Social Icon