תקנון האתר

 

אתר Solomon Capital  ("האתר") המופעל ע"י חברת ד.ס ספרינג אקוויטי בע"מ ("החברה") ומשמש גם בתור אתר מכירות לרכישת שירותים עיסקיים שונים ("השירות").האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.


הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.עצם רכישת השירות  באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה

האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט. ניתן לרכוש את השרות באתר בכל עת כפוף לשירותים הניתנים ע"י החברה בכל עת.הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת השרות בכל עת וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.

החזרות וביטולים בהתאם לחוק הגנת הצרכן.

החזרות ובטולי עסקאות כפופים לחוק הגנת הצרכת, ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה של ביטול העסקה, תחזיר החברה ללקוח את הסכום אותו ושילם , על פי שיקול דעתה החברה שומרת את הזכות לנכות ממחיר העסקה עלויות והוצאות על פי חוק הגנת הצרכן.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה,
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.